Powrót

logo

Porady psychologiczne, rozwój osobisty, psychoterapia Skocz bezpośrednio do naszej oferty.


Skala światowa (także w Polsce) odsetka osób, które zmagają się na różnych etapach swego życia z trudnościami natury psychologicznej, pokazuje jasno, że jest to normalny proces i element naszego rozwoju, wzrastania. Przeżywamy obecnie pandemię depresji. Nasza zaawansowana, szybka technika oddala nas coraz bardziej od natury ludzkiej, od przyrody i jej powolnego tempa, oraz od wspólnotowości (coraz szybsza i płytsza komunikacja). Promuje się wyścig szczurów i wzajemny wyzysk. Dostępność rozrywki gwarantuje ciągłe rozproszenie i brak uważności, oraz uzależnienie od przyjemności. Działamy automatycznie i według gotowych schematów, etykiet, które wymyślają dla nas politycy. Żyje się tak, żeby na wszelki wypadek nie zadać sobie pytania: po co, bowiem brak gotowej odpowiedzi przeraża. Na szczęście, powraca także moda na zdrowy styl życia oraz na duchowość, na zadawanie sobie fundamentalnych pytań oraz wiara w możliwość współtworzenia społeczności, poczucie więzi narodowej, niezgoda na niesprawiedliwość, chęć kontrolowania władzy. Również wzrasta świadomość potrzeby higieny psychicznej.

Powiedzieliśmy, że sporadyczne problemy natury psychologicznej są w tych okolicznościach normalne. Jednak przeziębienie też jest normalne, ale jeśli przedłuża się i zaczyna nam dokuczać lub utrudniać życie nam oraz innym, to nie wahamy się skorzystać z konsultacji lekarza. Nie wstydzimy się przeziębienia i nie obwiniamy swojego ciała, że nie potrafi poradzić sobie samo z chorobą. Dlaczego robimy tak w przypadku trudności psychologicznych?

Psycholog, psychoterapeuta nie jest lekarzem, ale fachowcem od mechaniki umysłu ludzkiego i może wesprzeć zarówno w poradzeniu sobie z trudnościami, jak i w pozytywnym rozwoju osobistym, poszerzaniu bazy zasobów i umiejętności. Pomoże dostrzec, jakie aspiracje (lub obawy) i jakie przekonania rządzą życiem Klienta. Najprościej, psychologa można zdefiniować jako osobę, która profesjonalnie (w oparciu o sprawdzone, naukowe teorie) pomaga Klientowi zrozumieć siebie i dostrzec możliwości. Jest kimś w rodzaju trenera, promotora sukcesów Klienta (np. w radzeniu sobie z mniejszymi i większymi utrapieniami) i jego własnych odkryć. Pomaga Klientowi przywrócić i wspiera jego dobrostan. Towarzyszy mu i rozumie. Dopinguje do stawania się kimś spójnym wewnętrznie, kimś więcej i kimś lepszym, do polepszenia jakości swego życia.

• NASZA OFERTA
(Dla pracodawców: firmom oferujemy program partnerski. Zareklamuj nas, zamieszczając informację o Strefie, a Twoi pracownicy otrzymają atrakcyjne zniżki, nawet do -30%!)

Ofertę poradnictwa dla Klientów indywidualnych lub psychoterapii Par kierujemy do osób dorosłych. Okazjonalnie - w miarę potrzeb Klienta - współpracujemy także z psychiatrą, terapeutą uzależnień, fizjoterapeutą oraz logopedą dziecięcym.

Sesje w Strefie Zrozumienia trwają zazwyczaj około 1 godzinę. Zwykle kompletny cykl sesji zamyka się w liczbie od kilku do kilkunastu - zależnie od potrzeb Klienta, adekwatnie do jego własnej, wolnej decyzji o kontynuacji spotkań - i zakłada jego prywatną, domową pracę wewnętrzną. I tu dobra wiadomość: mamy obecnie promocję cenową -10% na komplet sesji, a biorąc pod uwagę średnie ceny tych usług w Warszawie, nasze są tańsze nawet o -35%!

• Sesja indywidualna kosztuje teraz jedynie 90 zł,
• zaś dla pary: 120 zł.

Osoby o niskich zarobkach, gdy wyniknie to z rozmowy wstępnej, mogą liczyć na znaczącą zniżkę, jeśli złożą taką prośbę, a prowadzący sesję wyrazi zgodę. Pytaj śmiało, podaj szczere uzasadnienie.

Warto pamiętać, że w skład ceny wchodzi nie tylko sama godzinna sesja, ale także duża ilość czasu, jaką psycholog analizuje dane pozyskane podczas niej, pracując z notatkami własnymi, z pracami domowymi Klienta oraz z podręcznikami specjalistycznymi, ustalając dalszy bieg terapii.

Nasz gabinet - po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy - jest otwarty dla Kilentów pon.-sob. 10-21.

Powrót