Powrót

logo

Aktualności -

• Nasz nowy adres, pod którym właśnie się urządzamy, to Ludna 3A, lok. 24 na Solcu.

• Przygotowujemy się do uruchomienia nowego działu - kursów Mindfulness, czyli uważności. Treningi będą dostępne dla Klientów o dowolnym wieku, grupowo i indywidualnie.

• Powstał nowy dział na naszej stronie - biblioteka dla Gości zainteresowanych pojęciami psychologicznymi i praktyczną stroną prowadzonej w Strefie terapii.

• Zapraszamy na sesje w od poniedziałku do soboty, od 10 do 21, po uprzednim umówieniu wizyty.

Obecnie na nasze porady psychologiczne, rozwoju osobistego i psychoterapię oferujemy zniżkę -20%! Szczegóły w zakładce Poradnictwo na stronie głównej.

Wiadomości archiwalne:

• Dnia 16. stycznia (wtorek), o godzinie 12:30, zapraszamy osoby, które akurat mają wolne i chęć spedzenia przyjemnie godzinki, na prezentację multimedialną pt. "Rozwój Poznawczy Człowieka", która odbędzie się w Klubie Panorama przy ul. Górnośląskiej 1 na Powiślu. Wstęp wolny.

• Na dobry początek nowego sezonu i roku akademickiego, zapraszamy w poniedziałek, 25.09. o godz. 19:15 na prezentację pt. "Psychologia - co to takiego?". O najnowszych prądach w psychologii i jej ofercie dla każdego człowieka. Wstęp wolny, miejsce: gabinet Strefy na Solcu (jak do nas trafić? Link na stronie głównej).

• W sobotę, 27.05. o godz. 12:00 odbył się interaktywny wykład z dziedziny Psychologii Rozwoju: Rozwój Poznawczy i Moralny Człowieka.

• W sobotę, 20.05. o godz. 12:00 miał miejsce wykład-prezentacja popularnonaukowa z astronomii: Fenomen Sfery Niebieskiej - o gwiazdach naszej Galaktyki.

• We wtorek, 16.05. o godz. 16:00 (najlepszy z dostępnych tam terminów), odbędzie się powtórzenie i rozszerzenie wykładu popularnonaukowego nt. Percepji Społecznej. Klub Panorama, ul. Górnośląska 1 przy Torwarze na Powiślu. Zapraszamy! Wstęp wolny.

• We środę, 22 marca o godz. 19 odbyły się warsztaty psychoedukacyjne dotyczące percepcji społecznej, czyli tego, jak postrzegamy inne osoby i co wpływa na ten odbiór.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom! Materiały z warsztatów można znaleźć tutaj (prawa autorskie - Marek Pietrachowicz, proszę zwrócić się o zgodę w przypadku chęci publicznego lub odpłatnego wykorzystania ich części lub całości).

Tutaj znajduje się miniatura naszego pierwszego plakatu promocyjnego (jeszcze z dawnym adresem), który można było zobaczyć na niektórych powierzchniach reklamowych miasta.

• Wielkie zmiany nastąpiły od października 2016.

Strefa Zrozumienia wróciła na Powiśle, do gabinetu mieszczącego się pomiędzy budynkiem muzeum, a kościołem przy ulicy Solec 61. I uspokajamy: mimo tak osobliwej lokalizacji, poradnictwo i terapie są uniwersalne pod względem światopoglądu (bo każdy człowiek jednakowo zasługuje na dobrostan!). W galerii wirtualna wycieczka i szczegóły lokalizacji.

• Z dumą donosimy, iż Strefa Zrozumienia została zakontraktowana przez Katedrę Psychologii Zdrowia Uniwersytetu SWPS do udziału w dużym projekcie bazodanowo-analitycznym, wymagającym znacznej sumienności i profesjonalizmu. Wywiązaliśmy się z kolejnych projektów - od stycznia do czerwca 2016r. - sprawnie i z powodzeniem.

Powrót