Powrót

logo

Aktualności -

• Jest nam niezwykle miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym certyfikatem Firma Godna Zaufania 2018, wydawanym przez Centrum Badania Opinii Klientów CBOK Polska. Kryterium (poza trwaniem na rynku usług) stanowi nieposzlakowana opinia oraz etyka i rzetelność w prowadzeniu działalności.

• Nasz nowy adres, pod który już zapraszamy Klientów, to Ludna 3A, lok. 24 na Solcu (Powiśle). Prosimy wpierw zamówić termin, telefonicznie lub za pomocą formularza na tej stronie.

• Zapraszamy do wzięcia udziału w kursach Mindfulness, czyli treningach uważności. Treningi są dostępne dla Klientów 15+, grupowo i indywidualnie. Pełny kurs obejmuje 8 spotkań, po jednym na tydzień, ale można także podjąć krótsze kursy.

• Powstał nowy dział na naszej stronie - biblioteka dla Gości zainteresowanych pojęciami psychologicznymi i praktyczną stroną prowadzonej w Strefie terapii.

• Zapraszamy na sesje w od poniedziałku do soboty, od 10 do 21, po uprzednim umówieniu wizyty.

Obecnie na nasze porady psychologiczne, rozwoju osobistego i psychoterapię oferujemy zniżkę -10%! Szczegóły w zakładce Poradnictwo na stronie głównej.

Wiadomości archiwalne:

• Dnia 16. stycznia (wtorek), o godzinie 12:30, zapraszamy osoby, które akurat mają wolne i chęć spedzenia przyjemnie godzinki, na prezentację multimedialną pt. "Rozwój Poznawczy Człowieka", która odbędzie się w Klubie Panorama przy ul. Górnośląskiej 1 na Powiślu. Wstęp wolny.

• Na dobry początek nowego sezonu i roku akademickiego, zapraszamy w poniedziałek, 25.09. o godz. 19:15 na prezentację pt. "Psychologia - co to takiego?". O najnowszych prądach w psychologii i jej ofercie dla każdego człowieka. Wstęp wolny, miejsce: gabinet Strefy na Solcu (jak do nas trafić? Link na stronie głównej).

• W sobotę, 27.05. o godz. 12:00 odbył się interaktywny wykład z dziedziny Psychologii Rozwoju: Rozwój Poznawczy i Moralny Człowieka.

• W sobotę, 20.05. o godz. 12:00 miał miejsce wykład-prezentacja popularnonaukowa z astronomii: Fenomen Sfery Niebieskiej - o gwiazdach naszej Galaktyki.

• We wtorek, 16.05. o godz. 16:00 (najlepszy z dostępnych tam terminów), odbędzie się powtórzenie i rozszerzenie wykładu popularnonaukowego nt. Percepji Społecznej. Klub Panorama, ul. Górnośląska 1 przy Torwarze na Powiślu. Zapraszamy! Wstęp wolny.

• We środę, 22 marca o godz. 19 odbyły się warsztaty psychoedukacyjne dotyczące percepcji społecznej, czyli tego, jak postrzegamy inne osoby i co wpływa na ten odbiór.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom! Materiały z warsztatów można znaleźć tutaj (prawa autorskie - Marek Pietrachowicz, proszę zwrócić się o zgodę w przypadku chęci publicznego lub odpłatnego wykorzystania ich części lub całości).

Tutaj znajduje się miniatura naszego pierwszego plakatu promocyjnego (jeszcze z dawnym adresem), który można było zobaczyć na niektórych powierzchniach reklamowych miasta.

• Wielkie zmiany nastąpiły od października 2016.

Strefa Zrozumienia wróciła na Powiśle, do gabinetu mieszczącego się pomiędzy budynkiem muzeum, a kościołem przy ulicy Solec 61. I uspokajamy: mimo tak osobliwej lokalizacji, poradnictwo i terapie są uniwersalne pod względem światopoglądu (bo każdy człowiek jednakowo zasługuje na dobrostan!). W galerii wirtualna wycieczka i szczegóły lokalizacji.

• Z dumą donosimy, iż Strefa Zrozumienia została zakontraktowana przez Katedrę Psychologii Zdrowia Uniwersytetu SWPS do udziału w dużym projekcie bazodanowo-analitycznym, wymagającym znacznej sumienności i profesjonalizmu. Wywiązaliśmy się z kolejnych projektów - od stycznia do czerwca 2016r. - sprawnie i z powodzeniem.

Powrót