Powrót

logo

Aktualności -

•  Czy wiesz, że w Strefie możesz uzyskać nawet do 50% zniżki? Zaś każdy, niezależnie od wszystkiego, otrzymuje obecnie -10%?
  Wszystko zależy od Twojej rzeczywistej sytuacji ekonomicznej, o której tak czy inaczej rozmawiamy podczas pierwszej sesji. Zrozumiemy to, jeśli naprawdę Cię nie stać na całą kwotę. Wystarczy, że o to poprosisz i racjonalnie to umotywujesz.
  Decyzja należy do prowadzącego terapię, na podstawie Twoich argumentów. Jesteśmy przede wszystkim ludźmi, a dopiero potem psychologami!

• Jest nam niezwykle miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym certyfikatem Firma Godna Zaufania - od 2018, wydawanym przez Centrum Badania Opinii Klientów CBOK Polska. Kryterium (poza trwaniem na rynku usług) stanowi nieposzlakowana opinia oraz etyka i rzetelność w prowadzeniu działalności.

• Nasz nowy adres, pod który już zapraszamy Klientów, to Ludna 3A, lok. 24 na Solcu (Powiśle). Prosimy wpierw zamówić termin, telefonicznie lub za pomocą formularza na tej stronie.

• Zapraszamy do wzięcia udziału w kursach Mindfulness, czyli treningach uważności. Treningi są dostępne dla Klientów 15+, grupowo i indywidualnie. Pełny kurs obejmuje 8 spotkań, po jednym na tydzień, ale można także podjąć krótsze kursy.

• Powstał nowy dział na naszej stronie - biblioteka dla Gości zainteresowanych pojęciami psychologicznymi i praktyczną stroną prowadzonej w Strefie terapii.

• Zapraszamy na sesje w od poniedziałku do soboty, od 10 do 21, po uprzednim umówieniu wizyty.

Obecnie na nasze porady psychologiczne, rozwoju osobistego i psychoterapię oferujemy zniżkę -10%! Szczegóły w zakładce Poradnictwo na stronie głównej.

Wiadomości archiwalne:

• Dnia 19. lutego (wtorek), o godzinie 12:30, zapraszamy osoby, które mają godzinę czasu i chęć spędzenia go z psychologią pozytywną, na drugą już odsłonę prezentacji multimedialnej pt. "Co Sprzyja Szczęściu?", która odbędzie się w Klubie Panorama przy ul. Górnośląskiej 1 na Powiślu. Wstęp wolny.

• W poniedziałek 12.XI. (dzień wolny), od godz. 11 do 12, zapraszamy na wykład pt. "Szczęście okiem psychologa". Będziemy opowiadać o tym, jak psychologia rozumie szczęście i warunki sprzyjające doświadczaniu szczęścia. Poświęcimy także trochę czasu na rozszyfrowanie bardzo rozpowszechnionej ideologii, wyrastającej z nurtu psychologii analitycznej, a obiecującej ludziom szczęście na ziemi (bez wysiłku).

• Dnia 16. stycznia (wtorek), o godzinie 12:30, zapraszamy osoby, które akurat mają wolne i chęć spedzenia przyjemnie godzinki, na prezentację multimedialną pt. "Rozwój Poznawczy Człowieka", która odbędzie się w Klubie Panorama przy ul. Górnośląskiej 1 na Powiślu. Wstęp wolny.

• Na dobry początek nowego sezonu i roku akademickiego, zapraszamy w poniedziałek, 25.09. o godz. 19:15 na prezentację pt. "Psychologia - co to takiego?". O najnowszych prądach w psychologii i jej ofercie dla każdego człowieka. Wstęp wolny, miejsce: gabinet Strefy na Solcu (jak do nas trafić? Link na stronie głównej).

• W sobotę, 27.05. o godz. 12:00 odbył się interaktywny wykład z dziedziny Psychologii Rozwoju: Rozwój Poznawczy i Moralny Człowieka.

• W sobotę, 20.05. o godz. 12:00 miał miejsce wykład-prezentacja popularnonaukowa z astronomii: Fenomen Sfery Niebieskiej - o gwiazdach naszej Galaktyki.

• We wtorek, 16.05. o godz. 16:00 (najlepszy z dostępnych tam terminów), odbędzie się powtórzenie i rozszerzenie wykładu popularnonaukowego nt. Percepji Społecznej. Klub Panorama, ul. Górnośląska 1 przy Torwarze na Powiślu. Zapraszamy! Wstęp wolny.

• We środę, 22 marca o godz. 19 odbyły się warsztaty psychoedukacyjne dotyczące percepcji społecznej, czyli tego, jak postrzegamy inne osoby i co wpływa na ten odbiór.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom! Materiały z warsztatów można znaleźć tutaj (prawa autorskie - Marek Pietrachowicz, proszę zwrócić się o zgodę w przypadku chęci publicznego lub odpłatnego wykorzystania ich części lub całości).

Tutaj znajduje się miniatura naszego pierwszego plakatu promocyjnego (jeszcze z dawnym adresem), który można było zobaczyć na niektórych powierzchniach reklamowych miasta.

• Wielkie zmiany nastąpiły od października 2016.

Strefa Zrozumienia wróciła na Powiśle, do gabinetu mieszczącego się pomiędzy budynkiem muzeum, a kościołem przy ulicy Solec 61. I uspokajamy: mimo tak osobliwej lokalizacji, poradnictwo i terapie są uniwersalne pod względem światopoglądu (bo każdy człowiek jednakowo zasługuje na dobrostan!). W galerii wirtualna wycieczka i szczegóły lokalizacji.

• Z dumą donosimy, iż Strefa Zrozumienia została zakontraktowana przez Katedrę Psychologii Zdrowia Uniwersytetu SWPS do udziału w dużym projekcie bazodanowo-analitycznym, wymagającym znacznej sumienności i profesjonalizmu. Wywiązaliśmy się z kolejnych projektów - od stycznia do czerwca 2016r. - sprawnie i z powodzeniem.

Powrót